Strzelców 28, Kraków

Inwestycja deweloperska będzie polegała na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z częścią handlowo-usługową oraz garażami podziemnymi pod tymi budynki wraz z całym układem komunikacyjnym. Link: STRZELCÓW↗28

STRZELCÓW↗28 to najnowsze osiedle mieszkaniowe w krakowskim Prądniku Czerwonym, jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa. Inwestycja składa się z czterech 8-kondygnacyjnych budynków o funkcji mieszkalno-handlowo-usługowej (handel i usługi na parterze, 6 pięter mieszkalnych, garaż podziemny), realizowanych w dwóch etapach.
Inwestycja posiada pełen przekrój metraży, dzięki czemu znajdziesz coś optymalnego dla siebie. W ofercie znajdują się mieszkania od 27 m2 do 98 m2. Na indywidualne życzenie istnieje możliwość połączenia mieszkań sąsiadujących w jedno.

STRZELCÓW↗28 znajduje się w ustronnej części Prądnika Czerwonego, pomiędzy ulicami Reduta, Strzelców i Powstańców, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta. Jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana – tuż przy nowopowstających budynkach znajduje się pętla autobusowa, a w bliskiej odległości planowany jest przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dzięki któremu dostaniesz się do ścisłego centrum Krakowa w zaledwie kilka minut.
Miejsce to oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. W okolicy inwestycji znajdują się: sklepy spożywcze, paczkomaty, poczta, apteki, centrum medyczne, żłobki, przedszkola, szkoły, galerie handlowe, kawiarnie, restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne, wybieg dla psów, stacja paliw, aquapark.

W rejonie STRZELCÓW↗28 znajdziesz liczne tereny zielone:, park kieszonkowy Ogród nad Sudołem, park Reduta, ścieżkę edukacyjną Drugie Życie Drzew, Park Zaczarowanej Dorożki, park leśny Witkowice.